Het team

Directie en ondersteuning

Femke Wezenaar

directeur
fwezenaar@grotebeer.lucasonderwijs.nl  

Catharina IJtsma

adjunct-directeur

Dominique

onderwijsassistente 1-2a & 1-2e
- Bekijk groep ›

Barbara

lerarenondersteuner 1-2b en oudercoördinatie
- Bekijk groep ›

Trees

onderwijsassistente 1-2b
- Bekijk groep ›

Jeannette

onderwijsassistente 1-2c
- Bekijk groep ›

Priscilla

onderwijsassistente 1-2d
- Bekijk groep ›

Ingrid

lerarenondersteuner 3a & 4b
Groep 3a - Bekijk groep ›
Groep 4b - Bekijk groep ›

Chanti

lerarenondersteuner 4a & 7a
Groep 4a - Bekijk groep ›
Groep 7a - Bekijk groep ›

Femke

lerarenondersteuner 8b
Groep 8b - Bekijk groep ›

Mohammed

conciërge

Patricia

schoolmedewerker

Rina

schoolmedewerker

Emmy

administratief medewerker

Sylvia

administratief medewerker

Esengül

onderwijsassistentie groep 3 t/m 8

Arthur

onderwijsassistentie groep 3 t/m 8

Gwen

ICT-coördinator

Leerkrachten

Annemieke

groepsleerkracht 1-2a
- Bekijk groep ›

Gwenny

groepsleerkracht 1-2a
- Bekijk groep ›

Nathalie

groepsleerkracht 1-2f
- Bekijk groep ›

Meria

groepsleerkracht 1-2b
- Bekijk groep ›

Laura

groepsleerkracht 1-2c
- Bekijk groep ›

Janneke

groepsleerkracht 1-2d
- Bekijk groep ›

Ginny

groepsleerkracht 1-2e
- Bekijk groep ›

Patricia

groepsleerkracht 1-2f
- Bekijk groep ›

Charlot

groepsleerkracht 3a
Groep 3a - Bekijk groep ›

Maneesha

groepsleerkracht 3b
Groep 3b - Bekijk groep ›

Ayfer

groepsleerkracht 4a
Groep 4a - Bekijk groep ›

Farah

groepsleerkracht 4b
Groep 4b - Bekijk groep ›

Esther

groepsleerkracht 5a
Groep 5a - Bekijk groep ›

Serena

groepsleerkracht 5a & vakdocent Engels
Groep 5a - Bekijk groep ›

Petra

groepsleerkracht 5b
Groep 5b - Bekijk groep ›

Demi

groepsleerkracht 6a
Groep 6a - Bekijk groep ›

Lilian

groepsleerkracht 6b
Groep 6b - Bekijk groep ›

Sonja

groepsleerkracht 7a
Groep 7a - Bekijk groep ›

Niels

groepsleerkracht 7b
Groep 7b - Bekijk groep ›

Tijana

groepsleerkracht 8a
Groep 8a - Bekijk groep ›

Fennechien

groepsleerkracht 8b
Groep 8b - Bekijk groep ›

Rolf

groepsleerkracht

Anneke

intern begeleider 1-2

Rymke

intern begeleider 3-4

Jolanda

intern begeleider 5 t/m 8

Caroline

zorgcoördinator

Martin

vakleerkracht bewegingsonderwijs

Irina

leerkracht meer- en hoogbegaafden

Debbie

LKP-coördinator

Arianne

vakdocent koken

Jo-Ann

vakdocent drama

Joaquin

vakdocent muziek

Ramina

vakdocent handvaardigheid en tekenen

Sally

vakdocent ICT

Miranda

vakleerkracht bewegingsonderwijs en groepsleerkracht 1-2f en 5b
- Bekijk groep ›
Groep 5b - Bekijk groep ›
Gym - Bekijk groep ›

Rico

vakdocent muziek

Iris

vakdocent dans
- Bekijk groep ›